Tirane, ofroj vend pune Agjente Imobiliare 37 views1 application

Kompania ISEA Real Estate sapo ka filluar operimin e saj ne treg dhe eshte ne kerkim te stafit perkates.
Sipas kerkesave me poshte:

Agjent Real Estate
Kerkon te punosh si nje sipermarres?
Te rrisesh te ardhurat e tua bazuar ne komision?
Ke pike te forte komunikimin dhe je i orientuar ti sherbesh ne menyren e duhur klienteve?

Behu pjese e ISEA Real Estate.

Edukimi
1. Te kete arsimin e larte ose te mesem
2. Te zoteroje gjuhe te huaja ( anglisht ose italisht)

Aftesite
1. Te kete aftesi te mira komunikimi
2. Te jete energjik dhe ambicioz
3. Te jete i gatshem dhe i afte te punoj ne grup
4. Te dije te punoj ne baze te objektivave
5. Eksperience ne shitje perben avantazh

Te interesuarit per Agjente Imobiliar mbi 25 vjec
Ju lutem dergoni cv-ne tuaj ne adresen e emailit: isearealestate@gmail.com
Numri i telefonit: 0682990092  0682990995
Adresa jone eshte: Rruga ” Mine Peza”, prane Viles Tafaj

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga
  • Tel/Mob 0682990092
  • Profili Imobiliare