Tirane, ofroj vend pune AGJENT SHITJE F/M 52 views1 application

Job Expired

Kerkohet Agjent Shitje F/M

Per nje kompani te njohur dhe lider ne tregun Shqiptar kerkohen Agjenta Shitje F/M.

Detyrat:

-Merr porosite drejtperdrejte tek klientet
-Koordinon dhe ekzekuton aktivitet e marketingut për te gjithë portofolin e Produkteve te Kafes

Aftesi të mira komunikuese edhe negocimi.
Leje Drejtimi klasi B.

Paga shume e kenaqshme + % mbi shitje
Te interesuarit te dergojne CV-ne ne adresen e email-it: punesimndermjetesim@gmail.com ose per cdo informacion te metejshem mund te kontaktoni ne numrin: 00355696180299

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Punesim