Tirane, ofroj vend pune Agjent/e shitjesh 67 views

Ar-bi Distribution pjese e Ar-Bi Service Shpk kerkon te punesoje per qytetin e Tiranes:

Agjent/e Shitjesh.

*Te kete patente te klasit B.
*Te njoh qytetin e Tiranes.
*Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
*Te kete aftesi bashkpunuese.
*Te kete fleksibilitet ne orare.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.

Te interesuarit jane te dergojne Cv e tyre me subjekt pozicionin per te cilin aplikojne ne:
Email: hr@arbidistribution.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Supermarket