Tirane, ofroj vend pune Agent, Pre-Caller / operatore marketingu ne gjuhen Anglisht 145 views1 application

SAM company operon dhe ofron zgjidhje bashkekohore ne fushen e marketingut .

*Per ti paraprire dinamikes se tregut shpallim lajmerimin per operatore marketingu.

*Pagesa baze shume e kenaqshme
*Bonuset e ofruara ne varesi te performances se operatoreve
*Orari full time: 12:00-20:00
*Kriteret qe kerkohen: Zoterim shume te mire te gjuhes se huaj Anglisht.
*Pozicioni: Agent, Pre-caller

Me eksperience te fushes

*Per me shume informacion kontaktoni ne whatsapp ne numrin: 0693492065
Dergoni CV ne e-mail: samcompany.hr@gmail.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center