Tirane, ofroj vend pune Account Manager per gjuhet Italisht dhe Anglisht 77 views

Nje nder kompanite me te medha ne treg,
me nje eksperience pune prej me shume se 10 vitesh,
kerkon te zgjeroje stafin per pozicionin e Account Manager per gjuhet Italisht dhe Anglisht.

Ne qofte se keni njohuri te mira te gjuhes italiane apo angleze,
aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup
kontaktoni ne numrin whatsupp / tel: 0684073992.
Puna eshte full-time nga e hena ne te premte.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Punesim