Tirane, ofrohet vend pune Team Leader 73 views

Zyra jone po zgjerohet dhe ne po kerkojme Team Leader me eksperience !
Grupi jone po rritet cdo dite prandaj mundesia per tu bashkuar me ne u jepet te gjithe atyre qe kane deshire te rriten dhe vleresohen nga kompania.
OFROJME:

 • Page konkurruese duke filluar min 1000 euro!
 • Ambjente pune moderne dhe komode
 • Kontrate punesimi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi
 • Mundesi rritjeje profesionale
 • Bonuse ditore dhe mujore

KERKOJME:

 • Njohuri te mira te gjuhes Italiane
 • Disponibilitet Full-Time 10:00-19:00 ,e shtune e diele pushim
 • Eksperience te meparshme min 2 vite

Nese je nje Team Leader dhe ke nje grup tendin me eksperience na kontaktoni:
Cel. : 068 446 9507

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 3 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center