Tirane, ofrohet vend pune STAF NE SUPERMARKET 202 views1 application

Job Expired

Superstar Market pjese e Ar-bi service shpk,
Kerkon te punesoje per qytetin e Tiranes, per piken me te re qe do hapet, pozicionet e punes si me poshte:

 1. Menaxher Supermarketi
 2. Asistent Supermarketi
 3. Arketare,Kasiere
 4. Shitese banaku bulmeti
 5. Shefe salle supermarketi
 6. Sherbim klienti ne salle
 7. Kasap, sherbim klienti
 8. Shef furre buke
 9. Ndihmese ne furre buke
 10. Sanitare dhe sherbim ne salle
 11. Sherbim magazine
 12. Menaxher magazine
 13. Supervizor magazine

*Preferohet qe kandidatet te kene aftesi te mire komunikimi me klientet dhe stafin.
*Te kene fleksibilitet ne orare.
*Te kene aftesi per te punuar ne grup.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page, mbi mesataren.
Kontaktoni ne cel: +355 697 048 817
ose dergoni Cv tuaj ne adresen: hr@arbidistribution.al

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Tiranë
 • Profili Supermarket