Tirane, ofrohet vend pune staf – Guzhinier/e, Ndihmes/e, Pjatalares, Punonjes Lavanderie, Kamarier, Banakier, Barist etj 150 views

Radisson Collection Morina Hotel Tirana, ofron mundesi punesimi ne nje brand nderkombetar.
Pozicionet e kerkuara jane si me poshte :

 1. Guzhinier/e per Mengjesin
 2. Ndihmes/e Guzhinier
 3. Pjatalares
 4. Punonjes Lavanderie
 5. Kamarier
 6. Banakier
 7. Barist
 8. Bellyboy

Paga shume e kenaqshme dhe kushtet e punes shume te mira.
Kontaktoni ne nr. tel 068 900 5227
JU MIREPRESIM!

Apply for this job
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 6 Jobs
 • Location TiranĂ«
 • Profili Hoteleri, Restorante