Tirane, ofrohet vend pune shitese TEG 167 views2 applications

Job Expired

Preciosa kompania e njohur prestigjoze me brandet me te njohura te orave dhe bizhuterive kerkon te zgjeroje stafin e saj.
Nese keni aftesi te mira komunikuese, eksperience ne sherbim me klientet dhe ego per te punuar ne nje ambient kompetitiv dhe shperblyes, ne ju ftojme te beheni pjese e stafit tone. Adresa: TEG
Per informacione te metejshme kontaktoni ne wp : 068 39 44 808
ose dergoni Cv tuaj ne adresen e e-mail : preciosa.albania@yahoo.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga "Myslym Shyri" P. Matrix. Sh1/41
  • Tel/Mob 0686046715
  • Profili Konsulence