Tirane, ofrohet vend pune Shitese me shumice – Magazine veshjesh perballe Citypark (09:00-17:00) 82 views

Prime Recruitment Albania kerkon te punesoje nje Shitese ne nje Magazine me veshje perballe me Citypark ne Autostraden Tirane-Durres.

Kerkohet:

 • Aftesi shume te mira komunikimi
 • Aftesi shume te mira organizative
 • Eksperience e meparshme pune
 • Te jete e disponueshme ne orarin 8:00-16:00 ose 09:00-17:00, E Hene- e Shtune

Ofrohet:

 • Kushte shume te mira pune
 • Pagese baze dhe mundesi rritjeje ne varesi te performances
 • Transport nese banon ne Tirane

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin aplikopra@gmail.com
Cel. : 0694449400

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Bulevardi Bajram Curri, perballe me ish ekspoziten
 • Tel/Mob 069 444 9400
 • Profili Sherbime