Tirane, ofrohet vend pune Shitese 110 views

1. Shitese per nje dyqan SecondHand & Outlet, 21 Dhjetori, Tirane.
Kriteret e kerkuara:

1. Eksperience e meparshme pune
2. Aftesi shume te mira komunikuese
3. E disponueshme per te punuar me turne: 09:00-17:00 dhe 13:00-21:00, nje dite ne jave pushim

Ofrohen:

· Kushte shume te mira pune, ambjent profesional dhe miqesor
· Page e kenaqshme + bonuse
· Mundesi rritjeje profesionale

Per te aplikuar, dergoni CV me te dhenat tuaja ne adresen tone te e-mailit aplikopra@gmail.com ose kontaktoni ne numrin e celularit 069 444 9400

2. Shitese ne magazine veshjesh me shumice : Autostrada Tirane-Durres, perballe Citypark

Kriteret e kerkuara:

 1. Aftesi shume te mira komunikimi
 2. Aftesi shume te mira organizative
 3. Eksperience e meparshme pune
 4. Te jete e disponueshme ne orarin 8:00-16:00 ose 09:00-17:00, E Hene- e Shtune

Ofrohen:

 • Kushte shume te mira pune
 • Pagese baze dhe mundesi rritjeje ne varesi te performances
 • Transport i perfshire nese banon ne Tirane

Per te aplikuar dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin aplikopra@gmail.com ose kontaktoni ne 069 444 9400

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Bulevardi Bajram Curri, perballe me ish ekspoziten
 • Tel/Mob 069 444 9400
 • Profili Sherbime