Tirane, ofrohet vend pune SHITESE 231 views1 application

Preciosa kompania e njohur prestigjoze me brandet me te njohura te orave dhe bizhuterive kerkon te zgjeroje stafin e saj. Nese keni aftesi te mira komunikuese, eksperience ne sherbim me klientet dhe ego per te punuar ne nje ambient kompetitiv dhe shperblyes, ne ju ftojme te beheni pjese e stafit tone. Vendi i punes eshte i disponueshem vetem turni I ne orarin 09:00 – 15:00
Preferohet te kete eksperience te meparshme ne fushen e shitjeve.

Adresa: QTU (Qendra Tregtare Univers)

Per informacione te metejshme kontaktoni vetem me sms ne wp : 068 39 44 808
ose dergoni Cv tuaj ne adresen e e-mail : preciosa.albania@yahoo.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Butik