Tirane, ofrohet vend pune Sekretare/Recepsioniste 530 views

Next shpk, kompania qe operon suksesshem prej 8 vjetesh ne tregun e call centerit, vjen me nje menaxhim te ri, ambjente super komode te sapo arreduara
eshte ne kerkim te: Sekretare/Recepsioniste

Kerkohet:
– Eksperience e meparshme ne kete pozicion (perparesi eksperienca ne te njejten fushate)
– Te jete e shkathet dhe profesionale;
– Njohuri të mira të paketës Microsoft Office;

Ofrohet:
1- Nje ambient mikeprites dhe dinamik ku keni mundesi dhe hapesire per tu rritur profesionalisht;
2- Kushte pune komode;
3- Disponibiliteti full time ;
4- Pagesa nder me konkurrueset ne treg;

Per te caktuar nje orar per intervisten na kontaktoni:

Cel: 0699610059 dhe email: human_resources@nextshpk.com

Cel. : +35569961059

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes, Condor Center
  • Tel/Mob 0699610059