Tirane, ofrohet vend pune Sanitare 190 views

Job Expired

Ofrohet vend pune sanitare ne kompani pastrimi per apartamente.
Orari i punes 08.30-16.30 nga e hena-te shtune.
Paga 50.000 leke+ siguracione.

Kriteret:
Te kete shkathtesi ne pune
Te jete e komunikueshme
Te jete korrekte dhe te kete aftesi organizuese.
Eksperienca ne kompani pastrimi perben prioritet.

Cel. : +355692066385

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Punesim