Tirane, ofrohet vend pune Rekrutues 396 views10 applications

Job Expired

Kompania jone, me nje eksperience prej me shume se 10 vitesh ne treg,
po kerkon te zgjeroje stafin me nje rekrutues/e.

Nese ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese,
deshire per tu rritur me shume profesionalisht dhe ekonomikisht,

Kontakto ne numrin whatsupp / tel: 0684073992 per te lene nje takim.

Cel. : 0684073992

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Punesim