Tirane, ofrohet vend pune Pirunist/karelist 34 views

A&B2 eshte distributor i Coca Cola dhe ujit te ftohte Tepelene per tiranen dhe kerkon te punesoje
puntor magazine/pirunist.

Te kete me shume se dy vjet eksperience pune ne magazina te ndryshme,
te njohe transpaleten manuale si dhe pirunin elektrik.

Te ngarkoje furgonat e kompanise,
te sistemoj magazinen,
te mbaj paster ambjentin e punes,
leje drejtimi kategoria B.Mosha 25-40 vjec.

Orari i punes 07:00 e mengjesit me 16:00 e drekes,
e diela pushim, festat zyrtare pushim, shperblim vjetor edhe transporti eshte i perfshire.
Adresa : Magazinat e Coca Cola prane keshtjelles Konti, Vaqarr tel/wats up: 0684055757

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Prodhim/Perpunim