Tirane, ofrohet vend pune Operator – Italisht 29 views

Pershkrimi

Exod-Kompani ne fushen e Marketingut
Vetem ne gjuhen Italiane kerkon te zgjeroj Stafin.
Kerkojm Operator vetem ne gjuhen Italiane.
Edhe pa eksperience por me Gjuhen Italiane shume te mire.

Orari i Punes 10:00-19:00

Ofrojme:

Baza duke filluar nga 500
Bonuse extra qe mund te arijne deri ne 1400
Bonuse ditore/javore/mujore

Ofrojm tranime te vazhdueshme.
Leads Live dhe Cold.

Per me shum Informacion na kontaktoni te nr:

Tel-Whatsapp +355695126024

Adressa Sheshi Willson
Shkolla Petronini Luarasi

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center