Tirane, ofrohet vend pune konsulence / agjente shitjesh (Operatore telefonik) 49 views

Job Expired

Kerkohen agjente shitjesh, ne fushen e kozmetikes dhe dentistrise / operatore telefonie
Mosha e kerkuar eshte mbi 21 vjec me ose pa eksperienc pune. Gjuha Angleze.

Orari full time.

Per me shum informacion na kontaktoni ne adresen e email: bmmarketing.inf@gmail.com
dhe ne numrin tone te kontaktit: 0676936261

Adresa: Ish-Blloku.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center