Tirane, ofrohet vend pune kamariere dhe banakiere 71 views

Bar Eiden, prane Kompleksit Frateri, kerkon te punesoje:

  • Kamariere
  • Banakiere

Ofrohet:

  • Page e kenaqshme
  • Kushte te mira pune

Kriteret:

  • Korrekte dhe te perpikta ne pune
  • Eksperienca nuk eshte kriter paresor

Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne ne: +355 69 264 4622

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Bar Kafe