Tirane, ofrohet vend pune kamarier/e dhe banakier/e 33 views

Koa Lounge kerkon te punesoje:

Kamariere
Banakiere

Kerkohet:
~ Te jene te perkushtuar dhe korrekte ne pune
~ Te motivuar dhe te sjellshem me stafin

Ofrohen:
~ Ambjent modern dhe bashkekohor
~ 1 Dite ne jave pushim
~ Kushte pune dhe page shume e kenaqshme!

Rr. Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus Tirana, Albania
Kontaktoni ne: 069 315 2314
Instagram : Koa Shisha Lounge

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Restorante