Tirane, ofrohet vend pune Call Center Operator – Greqisht 🇬🇷 231 views2 applications

Job Expired

QwertyCall ofron vende pune per Operatorë Telefonike ne fushen e shitjeve.

Kriteret:

 • Te kene njohuri te mira te gjuhes (Greqisht).
 • Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
 • Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
 • Disponibilitet full time.
 • Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

Ofrohen:

 • Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
 • Page baze 500 euro.
 • Plus Bonuse te larta ne bazē te performances mujore.
 • Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

Orari: 9:00 – 18:00
Adresa: Myslym Shyri, Tirane
Tel/whatsupp: +355 67 734 3242

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center