Tirane, ofrohet vend pune bojaxhi mobiljesh 49 views2 applications

Lyrje Mobilerish Rexha kerkon te punesoje Bojaxhi Mobiljesh.

Ofrohen:
Kushte te mira pune
Page e kenaqshme

Kerkohet:
Edhe pa eksperience
Te kete deshire per te mesuar dhe punuar

Cel. : 0682472435

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Ndertim