Tirane, ofrohet vend pune banakier/e, kamarier/e 25 views

Bar Arena, kerkon te zgjeroje stafin me:

  • Banakier/e
  • Kamarier/e

Kerkohet:
– Te jene korrekte dhe te perpikte ne orar
– Komunikues me klientet dhe stafin
– Eksperienca e punes nuk eshte kriter paresor

Ofrohen:
– Kushte te mira pune
– Ambjent bashkekohor dhe modern
– Page e kenaqshme dhe (bonuse+)

Kontaktoni ne: 0695555070
Adresa: Ne Bllok perballe Piceri Eres

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Bllok, Tirane, perballe Piceri Era