FX Solution Company ofron vende pune per Recupero dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane 46 views

Job Expired

Tirane, ofrohet vend pune Agjente Telefonik dhe Recupero
Deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme?
FX Solution Company ofron vende pune per Recupero dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane.

Ofrojme:

 • Pagese baze 600 Euro per Agjente Telefonik dhe cmime te larta per cdo FTD duke bere te mundur te ardhura mbi 1500 Euro.
 • Pagese baze 500 Euro per Recupero + % me te larta ne treg.
 • Kushte shume te mira pune.
 • Bonuse ditore, javore, mujore.
 • Ambjent motivues, mirekprites dhe bashkepunues.
 • Fundjava pushim.
 • Kontrate te rregullt pune dhe sigurime sipas legjislacionit ne fuqi.

Kerkohet:

 • KUSHT: Aplikantet te jene njohes te mire te gjuhes Italiane.
 • Eksperience e meparshme ne Call Center.
 • Ambicie dhe deshire per te fituar sa me shume te ardhura.
 • Disponibilitet per te punuar full time ( 10 a.m – 7 p.m )

Adresa: Shkolla Petro Nini Luarasi
Cel. : Whatsapp/NrCel +355 68 4370863

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center