Tirane, ofrohet vend pune Agjent shitje ne terrren mbasdite paga 600 mij leke 170 views3 applications

Job Expired

Kompania Gjermane Librex eshte duke rekretuar agjent shitjesh.

Nese keni eksperience ne fushen e shitjeve dhe deshironi te rriteni me tej, ose nese keni deshire te provoni aftesite tuaja, eshte koha e duhur per t’ju bashkuar profesionisteve ne sektorin e shitjeve

AGJENT SHITJESH NE TERREN me ose pa eksperience

OFROHET:
– Rroga 600 mij ose me %
– Udhetime dhe trajnime falas brenda dhe jashte vendit
– Mundesi per rritje ne detyre
– Bonuse ditore,javore dhe mujore
– Orar fleksibel

KERKOHET:
– Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese
– Patente + makina personale perben avantazh
– Perparesi kane ciftet (Burre/Grua,Shok/Shoqe,etj)
– Nuk nevojitet eksperienca e me parshme ne shitje

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0677334851 (Cel ose WhatsApp)

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë