Tirane, ofrohet vend pune Agjent Financiar ne gjuhet Gjermanisht dhe Greqisht 80 views

Job Expired

Agjent Financiar ne gjuhet Gjermanisht dhe Greqisht.

Kriteret:
-Full time.
-E folur e rrjedhshme e gjuheve te lartpermendura.
-Eksperienca e meparshme ne pozicione te tilla perben avantazh.
Ofrohet:
Kontrate pune e rregullt sipas legjislacionit Shqiptar,
Pagese baze 500 Euro dhe bonuse ditore, javore, mujore nga me konkurueset ne treg.
-Trajnime te paguara.
-Fundjava pushim.
Ambjent pune komod dhe pozitiv.

Te interesuarit, per detaje te tjera rreth punes, te na kontaktojne ose te dergojn CV:
Cel. : +355 68 434 1672
Adresa: Rr. Muhamet Gjollesha, Zogu i zi, Tirane

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center