Tirane, ofrohet vend pune Agjent Financiar Baze 600€ & 3000€ Bonus 52 views1 application

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Agjent Financiar ME dhe PA eksperience njohes te gjuhes italiane.
Cfare ofrohet:

✅ Pagese baze qe nis nga 600€ 💰 💴
✅ Bonuse mbi 3000€ 💴💰
✅ Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
✅ Mundesi per te punuar me Hot Leads 📱
✅ Mundesi e shpejte rritjeje ne detyre per me te miret
✅ Kontrate e rregullt
✅ Fundjavat pushim
✅ Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

✅ Njohje e gjuhes italiane 🇮🇹
✅ Disponibilitet i menjehershem ⏰
✅ Eksperience e meparshme pune

Per te caktuar intervisten tende telefono ne:
☎️ +44 7464 128931

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center