Tirane, ofrohet vend pune Agent SPANJISHT, ITALISHT 24 views1 application

PROWAY GROUP Kompani Lider ne Shqiperi, kerkon te punesoj Agent telefonik ne gjuhet: SPANJISHT ITALISHT

Kandidati ideal duhet:

  • Te zoteroj gjuhen.
  • Aftesi per te qendruar te fokusuar dhe te organizuar per te menaxhuar sic duhet punen ne kohen e duhur.
  • Bashkepunimi ne menyre produktive me drejtuesit dhe koleget e ekipit.
  • Aftesi per te menaxhuar situatat dhe kontaktet.
  • Preferohet eksperience e meparshme.
  • Te afte per te punuar shpejt dhe ne menyre efektive.

Behuni pjese e nje prej kompanive Lider ne Shqiperi Bashkohuni me ne, ne nje ambient dinamik modern te ri dhe argetues.
Paga konkuruese dhe bonuse shume te larta.
Proway Group eshte nje kompani me mundesi te barabarta, dhe mirepret aplikime nga te gjithe!

Aplikoni tani duke derguar CV-n tuaj!
Email: jobstirana6@gmail.com
MOB./ WhatsApp 0683228404

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center