Next shpk kerkon te punesoje Agjent Financiar Italisht/ Spanjisht: Baza 650 Euro + Bonuset me te larta ne treg 754 views2 applications

Job Expired

Next shpk, nje nder kompanite e mirenjohura ne Tirane me nje eksperiece shume vjecare, kerkon te punesoje Account Manager Financiar te gjuhes Italiane dhe Spanjolle!

Kerkohet: ​

 1. Disponibilitet full time, nga ora 10:00 deri ne 19:00,
 2. Njohuri te njeres prej gjuheve te lartpermendura,
 3. Eksperienca e meparshme ne pozicione te tilla perben avantazh.

Ofrohet:

 1. Kontrate e rregullt konform legjislacionit Shqiptar,
 2. Pagese baze 650 Euro dhe bonuse ditore, javore, mujore me konkurueset ne treg,
 3. Ambjent pune komod dhe bashkekohor.

Te interesuarit, per detaje te tjera rreth punes, te na kontaktojne:
Cel: 0699610059 dhe email: human_resources@nextshpk.com

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rruga e Kavajes, Condor Center
 • Tel/Mob 0699610059