TIRANE, MUNDESI PUNESIMI, BURIME NJEREZORE, PAGE 1000€ 404 views7 applications

Job Expired

BClever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe
punesimit.

Aktualisht per nje klientin tone, i cili operon ne tregun vendas, ne sektorin
e Telemarketing, kemi nisur fushaten e rekrutimit per pozicionin Burime Njerezore

Kriteret kualifikuese:
– Njohuri te mira te gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme pune me rekrutimin ne call center
– Disponibilitet i menjehershem

Ofrohet:
– Page 1000€
– Inserim i menjehershem ne kompani
– Ambjent komod

Puna eshte full time 10:00AM – 19:00PM
E hene – E premte

Per te rezervuar nje interviste te pare mund te dergoni kandidaturen tuaj ne:
Cel: +355 67 68 88 699

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim