Tirane, MARKET NE TIRANE Kerkon te punesoje: •PUNETORE BULMETI DHE SISTEMUES •PAGA 35000 LEK NETO ( ME MUNDESI RRITJE NE MUAJT NE VAZHDIM) •DY DITE NE MUAJ PUSHIM •ORARI 13:00-21:00 35 views

MARKET NE TIRANE

Kerkon te punesoje:

•PUNETORE BULMETI DHE SISTEMUES

•PAGA 35000 LEK NETO ( ME MUNDESI RRITJE NE MUAJT NE VAZHDIM)
•DY DITE NE MUAJ PUSHIM
•ORARI 13:00-21:00

•PREFEROHEN VAJZA•

Adresa: RRUGA NAIM FRASHERI MBRAPA BLLOKUT TE AMBASADAVE

KONTAKTONI: +355 69 279 3859

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim