Tirane, Kompania Postare Mr.Courier, Kerkon te Punesoj Shofer! 274 views

Job Expired

Kompania Mr.Courier , Kompani ne fushen Sherbimeve Postare kerkon te punesoj :

Shofer – Shperndares Me Makine !

Te Banoj ne Tirane.
Te kete mbaruar arsimin e mesem, te zoteroje leje drejtimi automjeti (patente) te klasit B .

Te kete eksperience pune ne te njejten fushe ose fusha te ngjashme, te jete i komunikueshem dhe i afte per te punuar ne grup.
Preferohet Mosha: 25 – 50 Vjec !

Ps

Me mjetin e Kompanise !
Page e Kenaqshme + Bonuse !

Te interesuarit te dergojne CV me fotografi:
Ne adresen: info@mrcourier.alsales@mrcourier.al
Tel 044503330 / 0686092933

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë