Tirane, Kompania lider ne fushen e telekomunikacionit kerkon me urgjence operatore te gjuhes Angleze 85 views4 applications

URGJENTE!!
Kompania Prosper Sales, nje kompani lider ne fushen e telekomunikacionit
kerkon me urgjence operatore te gjuhes Angleze me eksperience.

Nese jeni nje njohes i mire i gjuhes shfrytezoje potencialin tuaj duke u bere pjese e skuadres se Prosper Sales.

Ne ju ofrojme:

-Kushte teper te mira pune
-Kontrate te rregullt pune
-Ambient teper miqesor dhe dinamik
-Pagat dhe bonuset me te larta se ne cdo vend tjeter.
-Mundesi rritje ne detyre
Ju mbetet vetem te aplikoni!!!

Na shkruani ne whatsapp ose na telefononi ne nr tone te kontaktit 0694496372
ose duke derguar CV tuaj ne emailin: hr.prospersale@gmail.com

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Siri Kodra, HYRJA 1