Tirane, kerkojme Punonjese Zyre mosha 18-25 vjece. Te jete njohese e mire e gjuhes angleze dhe gjermane 124 views

Job Expired

Kerkojme:
Punonjese Zyre

Te jete e moshes 18-25 vjece
Te dije gjuhen angleze shume mire dhe gjermanisht

Adresa: Tirane Rruga e Durresit
Kontaktoni: 0682267221

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 158 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim