Tirane, Kerkojme Operatore te Gjuhes Italiane 11 views

3A CONSULT, Kompani me Eksperience Disa Vjecare ne Fushen e Telemarketingut
Kerkon te Punesoje Operatore te Gjuhes Italiane Me ose Pa Eksperience pune.

Aplikantet e Interesuar Duhet te Kene:
-Njohuri te Gjuhes Italiane ne Nivel te Larte.
-Disponibilitetin Full Time nga e Hena ne te Premte (orari 10:00-19:00)
-Korrektesi dhe Seriozitet ne Pune

Cfare Ofrojme Ne-
-Page Baze 400EUR
-FTD 1 – 100EUR
-FTD 2 – 150EUR
-FTD 3+ – 200EUR
-Bonuse te Tjera Ditore, Javore dhe Mujore
-Trajnime te Vazhdueshme Nga Nje Staf i Kualifikuar
-Ambjent Super Komod, Pozitiv & Motivues

Kerkojme dhe Team Leader me Grup te Formuar.

Adresa – Tek Shallvaret ne Tirane
Te Interesuarit jane te lutur te dergojne CV e tyre ne e-mailin – 3a.consult.albania@gmail.com

Cel. : 0695495211

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center