Tirane, kerkojme Operator Spanjisht (full time / part time) 44 views

Kompania Alpha kerkon te punesoje Agjent ne gjuhen Spanjolle.

Ende vende te lira

Paga baze fillon nga 500Euro
Ofrohen bonuse mese te kenaqshme
Ambjent pune rinor, energjik dhe komod
Happy Hour cdo te premte
Fundjavat pushim

Kerkohen agjent me/pa eksperience te meparshme pune
Nivel gjuhe duke nisur nga mesatar
Ambicioz dhe te zellshem
Orari i punes eshte full time / part time

Per info te metejshme na shkruani ne numrin tone te Whatsapp 0695699785
Email: pr.alpha@outlook.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center