Tirane, kerkojme Operator/e ne Fushaten Telecom Italia 34 views

Po kerkone nje pune qe te ndihesh rehat ?
Ke eksperience ne call center ose jo ?
Global Contact kerkon te punesoj:
Operatore ne Fushaten Outbound Telecom Italia,Wind
Ofrojme:

  • Pagese konkuruese
  • Ambjent pune komod dhe povizitiv
  • Punesim i rregullt
  • Orari 10-20

Zgjidhe vete orarin kur deshiron te punosh.
Zgjidhe vete sa ore do te punosh.
Zgjidhe vete sa te ardhura do te fitosh.

PER INFORMACIONE TE METEJSHME
MUND TE NA KONTAKTONI NE Nr 0686079997 ose
E-mail Globalcontact95@yahoo.com
Adresa: Rruga e Durresit perballe gjimnazit Qemal Stafa

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center