Tirane, kerkojme Operator/e italisht – Page baze 600 euro 51 views

Job Expired

Jemi ne kerkim te AGJENTEVE per gjuhen Italiane:

*Full Time
*Eksperienca perben avantazh
*Seriozitet dhe ambicie per te arritur obiektivat
*Page baze 600 euro
*Bonuse konkuruese ne treg

Cfar pret kontakto nr. tone te tel. 0696647387

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center