Tirane, kerkojme ndihmese kuzhiniere, kamarier, punetor ndihmes ne kuzhine dhe pjatalarese 31 views

Restorant Alteo, kerkon staf:

 • Ndihmes kuzhiniere (me eksperience)
 • Kamarier (me eksperience dhe te dije gjuhen angleze)
 • Punetor ndihmes ne kuzhine
 • Pjatalarese

Kerkohet:

 • Te jene korrekt ne pune dhe ne ambjentin e punes
 • Te jene te perpikte ne orar
 • Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

Ofrohen:

 • Kushte te mira pune
 • Page te kenaqshme
 • Ambjent bashkekohor dhe modern

Kontaktoni ne: +355 69 208 8994
Adresa: Rruga “Kujtim Laro” Kryqezimi Varri Bamit, Tirana, Albania

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Restorante