Tirane kerkojme Kordinatore Logjistike 92 views

Kerkohet (Femer)
KORDINATORE LOGJISTIKE

Kandidatet duhet te plotesojne kritetet e meposhteme :

-Te jete e moshes 23-35 vjece.
-Te kete aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi
-Te jete flexibel me oraret
-Te dine te menaxhojne rrjetet sociale
-Te dine te perdorin M.Office (Excel, Word)

Ofrohet
-Kontrate pune sipas ligjeve ne fuqi
-Turni i dyte 15:00 – 21:00
-Nga e Hena ne te Shtune, E diela pushim

Adresa: Rruga panorama, mbrapa Harry Fultz Tirane

Paga :45,000 deri ne 80,000 Leke

Te interesuarat te dergojne CV te detajuar ne email:

Email: dm.backoffice23@gmail.com

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim