Tirane, kerkojme Kamarier 4 ore paradite ose Turni i dyte 8 ore Banak dhe Sherbim 66 views

Bar Kafe 23
Kerkon te punesoje:

• Kamarier

Orari 08:00-12:00 (part time vetem kamarier ) paradite
ose Turni i dyte 15:00-23:00 (do punoj ne banak dhe sherbim)

Kushte shum te mira pune dhe ambient familjar.

Kontaktoni: 0682410614

Adresa: Rruga e Barrikadave ngjitur me shkollen Sami Frasheri perballe 3v Fejzo Tirane

 

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 213 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim