Tirane kerkojme Broker sp de uk dhe Retention ne gjuhen Angleze,Gjermane dhe Spanjolle 55 views

Call Center

ANGLISHT / GJERMANISHT / SPANJISHT
Kerkon te punesoje

•Broker sp de uk
•Retention

Pagat me te mira ne treg + bonuse
Kushte shume te mira pune

Adresa: Kompleksi Delijorgji Tirane
Kontaktoni: 0684149738

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim