Tirane, kerkojme agjente udhetimi ne zyre – Travel Counselor & Shofer Autobusi / Furgoni 274 views

Job Expired

selectours.al Kerkon: 2 agjent/e udhetimi ne zyre
Agjent Shitjesh (F) , pergjegjese per rezervime: Hotele, bileta, paketa individuale dhe turet me guide.

  • Te kete eksperience pune (perben avantazh).
  • Te dije gjuhen angleze ne nivelin B2.

Ofrohet:
Ambjet i ngrohte dhe motivues, kushtet te mira pune.
Trajnime te vazhdueshme nga ana e kompanise.
Page plus bonus mbi shitjet dhe arritjet e objektivave.

Shoferet duhet te kene njohuri mbi Shqiperine dhe vendet fqinje, Greqi, Mal i Zi. Kroaci, Bosnje, etj.

  • Kusht i detyrueshem patenta e klases D.

Kane avantazh kandidatet qe kane eksperienca ne fushen e turizmit.

Kushte te mira pune dhe pagesa mbi tregun. Kontributet e paguara gjithashtu.
Te interesuarit te kontaktojne tek nr i meposhtem.

Cel. : +355686010000 | info@selectours.al

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë