Tirane, kerkojme Agjent Spanjisht, Gjermanisht, Anglisht, Italisht (Full-Time ose Part-Time⏰) 42 views1 application

Tirane, ofroj vend pune si Agjent, Gjermanisht,

Apply now and join our team!
•Nqs je njohes i mire i gjuhes

Gjermanisht 🇩🇪

•Me ose pa eksperience pune 💪🏻;
•Full-Time ose Part-Time⏰
•Keni ambicie per Para 🤑;
Mos vononi te aplikoni dhe ti bashkoheni skuadres tone.
**Paga te kenaqshme+ Bonuset me te mira ne treg 10%**
**Bonus Ditor, Javor dhe Mujor**
* Ambient super shoqeror dhe mikprites*

Don’t waste more time and apply now!!
Contact us: 📞 0696420760

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center