TIRANE, KERKOHET SUPERVIZOR LUCE & GAS 36 views

BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Team Leader per fushate Luce Gas.
Nuk eshte e domosdoshme qe supervizori te kete edhe grupin me vete.

Cfare ofrohet:

– Pagese neto 60,000 L
– Bonuset me te larta qe ofron fushata Luce Gas
– Ambjent komod, modern, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
– Kontrate e rregullt
– E diela pushim
– Ditet e festave pushim

Cfare kerkohet:

– Njohje e gjuhes italiane
– Eksperience e meparshme pune si Team Leader ne fushate Luce Gas

Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani ne: 0676888699

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim