Tirane kerkohet Specialiste e BNJ 134 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Specialist/e e BNJ

Diplome Universitare ne Degen Adm.Bisnes, Shkenca Sociale
Te kete minimumi 3 vite eksperience si Specialist/e
Aftesi shume te mira komunikuese, te zoteroj etike pune dhe integritet
Te kete aftesi ne perdorimin e kompjuterit dhe gjenerimin e raporteve
Te kete aftesi per te marr iniciativa dhe per te propozuar permiresime ne sistemin e Menaxhimit te BNJ
Njohes/e shume i/e mire e gjuhes Angleze
Te zoteroj Patente te Klasit B

Orari:
E HENE – E PREMTE
08:00 -16:30
E SHTUNE:
08:00 – 13:00
Transporti i siguruar

PAGA: 80.000L NETO – 100.000L NETO

Dergo CV ne rekrutim@progress.al ose telefono ne 0676317943 per te lene nje takim informues

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 22 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike