Tirane Kerkohet Shofer 313 views

Kompania operon ne tregun farmaceutik prej vitesh dhe kerkon te zgjeroje stafin.

Shofer – Furnitor

Zyra ofron kushte shume te mira pune.
– Te kete eksperience te meparshme ne depo farmaceutike
– Te jete korrekt dhe I pergjegjshem ne pune
– Orari: 08:00-17:00 gjate javes dhe 08:00-13:00 te Shtunen.

Te interesuarit te dergojne CV me foto ne email- in me poshte.

(Cv pa foto skualifikohen automatikisht)

Email: shpkavantgard@gmail.com
Kontaktoni: 0694067555

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 216 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rruga Dritan Hoxha Tirane
  • Profili Konsulence, Punesim