Tirane kerkohet Recepsionste 95 views1 application

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te Recepsioniste (F) turni pare dhe i dyte dhe Recepsionist (M) turni trete

1.Te kene disponibilitet te menjehershem
2.Te kete eksperience minimumi 6 muaj
3.Kerkohet djale per Recepsionist turni 3 dhe te zoteroj patenten B

Ofrohen:
Kushte shume te mire pune
Pagese e kenaqshme

Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike