Tirane kerkohet Recepsioniste 135 views1 application

Job Expired

Akademia Progress me qender ne Durres ofron Trajnime ne Fushen e Finances, Drejtesise, Menaxhimit, Marketingut, Programimit. Gjithashtu sherben si forme ndermjetesimi midis Punedhenesit dhe Punekerkuesit.

Per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje RECEPSIONISTEJE NE SUBJEKT (F)

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja
1.Te kete mbaruar arsimin e larte
2.Te kete disponibilitet te menjershem
3.Mosha e preferuar 23+
4.Te jete njohese e mire e gjuhes Angleze
5.Eksperienca te meparshme perbejne avantazh
6.Te jete e komunikueshme dhe korrekte 

Ofrohet:
Orari nga e Hena ne te Shtune 07:50-16:30
Kushte shume te mira pune
Pagesa 45.000Leke + Sigurimet

Te interesuarat te dergojne CV ne info@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues.

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 24 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike