Tirane kerkohet Recepsionist Turni 3 (M) 88 views1 application

Job Expired

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Recepsionisti per Turnin e 3 (M)

1.Te kete eksperienca te meparshme
2.Te kete disponibilitet te menjehershem
3.Te jete korrekt dhe i besueshem
4.Te jete njohes i gjuhes Angleze
5.Pagesa 40.000L

​​​​​​​Te interesuarit te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 62 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike